ONLINE ÖN KAYIT


KURS PROGRAMLARIMIZ YAYINLARIMIZ ÖSYM SINAV TAKVİMİ YEDİİKLİM DENEME SINAVLARI REHBERLİK GALERİ YEDİİKLİM TG DENEME SONUÇLARI

Kurumumuz, 2003 yılında Özel Eylül Yabancı Dil Kursu adıyla eğitim sektörüne girmiştir. İlk dönemlerde KPSS, İngilizce, Almanca, Matematik, İktisat ve Muhasebe; 2005 yılından itibaren de Bilgisayar İşletmenliği ve AutoCAD Kurslarının eğitimini vermeye başladı.

Kurumumuz, 2005 yılından bu yana Türkiye'nin KPSS alanında tartışmasız yayınlarından olan YEDİİKLİM Yayınlarının Gaziantep Şubesi olarak hizmet vermektedir. YEDİİKLİM'in ilk şubelerinden biri olma özelliği taşıyan kurumumuz "Öğrenci başarısı, bizim de başarımızdır!" ilkesinin bilincinde olarak öğrenci merkezli eğitim anlayışıyla, bu ekip çalışması içinde öğrencilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Kurumumuz, KPSS Öğretmenlik, KPSS-B Memurluk, KPSS-A Kadro (Müfettişlik, Uzmanlık, vs.), ADLİ-İDARİ Hakimlik, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları), Bilgisayar İşletmenliği ve AutoCAD hazırlık kursları ile iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Başarıya odaklanmış disiplinli eğitim anlayışı, uzman öğretmen kadrosu ve zengin içerikli dokümanlarıyla Gaziantep Yediiklim Akademi büyümeye devam ediyor. 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde KPSS-A, KPSS-B, KPSS-Öğretmenlik, ÖABT, ALES, DGS, HAKİMLİK ve Bilgisayar (AutoCAD ve İşletmenlik) kurslarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurslarımızda, hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam grupları bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için “Biz Sizi Arayalım” formunu doldurabilir ya da sitedeki telefon numaralarımızdan şubemizi arayabilirsiniz.

Eğitime ve yeni nesle artı değer katarak, Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyoruz.

Yediiklim, Sana Yeter!..